еби му меча. новото видео на Monarchy.
Read MoreGrimes изкара видео за песента, която споделих преди две седмици - Vanessa. мацката продължава да ме кефи. както казах в първия пост за нея, песента е от сплит EP-то с D'Eon - Darkbloom. Видео за негова песен от сплита, Transparency, може да се гледа тук. Grimes се подвизава като режисьор и на двата клипа.
Read Moreпървото издание на share conference приключи и всички си отидоха по държавите, но повечето си останаха в сърбия. което не е лошо, защото београд въобще не е зле. сложно ми беше да правя ъпдейти, защото през телефон не можех да ги качвам директно, трябваше да слагам линкове към тях, което не е много яко. затова сега няколко снимки с кофти качество + няколко думи. мислехме, че сме закъснели за Metronomy, но Metronomy ...
Read MoreМного малък ъпдейт. Има много яки мацки. ( дисклеймър: не че тези с които съм не са мега яки)Тук таме има добри лектори, а сега е джош уинк.https://t.co/rMZkjjKTwitter:#shareconferenceskashosuperstrtheory
Read MoreЪпдейтването ще е малко сложно, така че една прoба за начало.Ботушанов в своя втори домhttps://instagr.am/p/C8NxJ/Инчев aka society27 - купете си кецове.https://instagr.am/p/C8NZe/И един човек който презентира, ама не знам какво щот съм зает да блогя.https://instagr.am/p/C8N3T/До скоро с по-смислена и музикална информация.
Read Moreчакайте да ви кажа сега. утре отивам в братска Сърбия, Белград за Share Conference. за любопитните ще качвам по някоя снимка директно от там. може и по някоя дума да кажа. няма обаче да многословнича, защото не искам да отегчавам, да се правя на кореспондент, пък и то с тия събития - или си там или не си там. просто си мисля, че може да е любопитно на някой. например ...
Read More