нямам коментар. госпожица виктория лайм ми го метна и двамата успяхме само да си разменим по едно "wtf ninja?!?". много странен проект са тия двамата. видеото е режисирано и писано от Harmony Korine, режисьор на класиката Хлапета (между другото това е бг заглавие, което ми звучи по-яко от английското). отдели си 15 минути за тази късометражна история.
Read Moreсингълът е стар, но сега излезе и официално видео към него.
Read Moreотново сме на мега темата - новият албум на justice. без колебанието "реален ли е, не е ли реален", може да се посочи кой е новият сингъл на дуото - civilization. той е част от новата кампания на adidas (на име all adidas, отново подплътена със звезди, което почна да става досадно. може би затова направиха локална кампания в лондон (we are london) с обикновени младежи. все едно.)режисьор на кампанията ...
Read Moreсамо набързо да покажа една интересна колаборация. както си личи от заглавието, това са трима англичани - William Bevan, Kieran Hebden и Thom Yorke. двете парчета са част от 12" сплит, чиято премиера е била е преди няколко часа по радио rinse.fm. а той вече е изкупен. все пак очаквали още някакви бройки. тук. https://youtu.be/A0n3MEG0W1Y
Read Moreнова песен от 18-годишната Sarah McIntosh. (кратко представяне направих тук). в началото напомня на ladytron, заради стила на гласа й. много точки от мен за нея, тя е от младите таланти, които ще следя. https://youtu.be/0cElS09upQw в нейното пространство може да се чуе днес излязлото й ep.
Read Moreизлезе видео за пилотната песен от новия албум на белгийците das pop. албумът носи същото име като песента - the game и няколко думи за него може да прочетете от човек, който го е слушал целия - lu. иначе аз като слушам тази песен и на припева ми звучи като son of a gun на красивата датчанка oh land, която представих преди време тук. и oh land и das ...
Read More